Anando Amoksi keert terug tijdens Emmen Fight Night

De Nederlander vocht voor het laatst bij LFL New Talent 3 in Februari.

De vechter van Team Schreiber, Anando Amoksi (2-0-1) keert terug voor zijn volgende gevecht. Hij vocht voor het laatst bij LFL New Talent 3 tegen Baran Hussein en vocht tot een unanimous decision. De partij werd uitgeroepen tot een onbesliste partij. Dit keer neemt de Nederlander het op tegen Duister Batuhan Aksan (3-3-0).

Aksan starte zijn MMA amateur carriere in 2020 en was on a roll bij National Fighting Championship waar hij 3 partijen achter elkaar won. Helaas voor de Duister ging het zijn laatste 3 gevechten niet zo goed en verloor hij alle 3 partijen via finish. Nu staat hij tegenover de prospect van Team Schreiber Wie denk jij dat deze partij pakt? Laat weten wat je denkt in de poll hieronder:

Wie denkt je dat deze partij wint?

  • Anando Amoksi (70%, 7 Stemmen)
  • Batuhan Aksan (30%, 3 Stemmen)

Totaal aantal stemmers: 10

Loading ...

Het gevecht zal plaatsnemen op Zaterdag 28 Oktober tijdens Emmen Fight Night in Emmen. Klik hier voor meer informatie over het evenement en bekijk hieronder de aankondiging:

Categories
AankondigenDutch EventsDutch NewsEventsMMA NieuwsNews

RELATED BY